Some text

אקספרט אינווסט הינה חברת אלגו טריידינג המפתחת רובוטים למסחר אוטומטי למניות, אופציות, מט"ח, סחורות וחוזים עתידיים במגוון פלטפורמות למסחר בארץ ובחו"ל.

מהו אלגו טריידינג?-מסחר אוטומטי

אלגו טריידאלגו טריידינג זהו בעצם מסחר אוטומטי באמצעות רובוט אשר מתוכנת על ידי אנליסט המתבסס על אלגוריתם מתמטי ו/או טכני המשלב בתוכו מערכת חוקים.

בעבר, מסחר מסוג זה התאפשר רק לגופים גדולים ומוסדיים כגון בנקים ובתי השקעות אשר היו משקיעים בתחום האלגו טריידינג לא מעט זמן וכסף על מנת למשוך אליהם את מהנדסי התוכנה הטובים ביותר מהאוניברסיטאות המובילות.על מנת לפתח את המערכת הפיננסית האוטומטית הטובה ביותר. כיום, יותר ויותר אנשים פונים לענף המסחר האלקטרוני המתפתח משנה לשנה ועם זאת הסוחר הפשוט נהנה מכלים מתקדמים יותר ו ממסחר אוטומטי המבוסס על אלגוריתם ועל שיטת המסחר של אותו סוחר.

מסחר אוטומטי יכול להתבסס על ניתוח טכני קלאסי כמו מתנדים שכבר קיימים ואילו יש כאלה שעל ידי חישובים מתמטיים מורכבים וסטטיסטיקות מהעבר מפתחים אינדיקטור משלהם ומשלבים אותו במערכת מסחר אוטומטית. המסחר האוטומטי יכול להתבצע על כל נכס סחיר כגון, צמדי מטבעות, סחורות, מדדי שוק, ומתכות יקרות.

היתרון הגדול ביותר במסחר אלגוריתמי הוא האפשרות לחשב ולבדוק במהירות ע”י מחשבי רבי עוצמה מספר גדול של משתנים אשר עשויים להחליט בשבריר שניה איזה מניה לקנות, באיזה כמות ובנוסף לכל גם להעביר את הפקודה ישירות לשרתי הבורסה שבה אתם סוחרים מבלי להפעיל כל רגש או אמוציה המצויים אצל סוחרים בזמן מסחר על כסף אמיתי.

רבים מהסוחרים נוטים לחשוב שאם היה להם רובוט למסחר אוטומטי שיסחור בדיוק לפי השיטה שלהם הם כבר היו היום עשירים, הדבר לא כך במציאות, הרובוט אינו יודע מתי יש אסון טבע אשר גורם לשווקים לנוע במהירות או מתי מתרחשת הורדת ריבית בגוש האירו שגורמת למטבע לעלות ולרדת תוך דקות אחדות, הרובוט האלגוריתמי ניזון ממערכת חוקים קבועה וידוע מראש שעושה בדיוק את מה שמגדירים לה ללא יוצא דופן.
קיימים הרבה גופים שמתעסקים בתחום האלגו טריידינג היודעים איך להבחן אסטרטגיית מסחר אוטומטית, איך להגדיר אותה לתנאי שוק מסוימים ולקבוע באיזה פרמטרים הוא יעבוד בצורה הטובה ביותר.  כמובן שלפני מסחר על כסף חי ניתן לבצע סימולציית – Back test  ולהעריך מה היה קורה אם היינו משתמשים ברובוט בתקופת זמן מסוימת.

לחץ לקריאת חומר נוסף על השיטה לניהול תיק ההשעות שלנו

Expert invest לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, אשר עלול להיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו כתוצאה מהשקעתו. המשקיע מאשר בזאת כי הוא קרא היטב והבין את כל האזהרות המופיעות לעיל ובכל מקום באתר לרבות בהסכמים ובמסמכים עליהם הוא חתם או אמור לחתום כתנאי לביצוע מסחר באמצעות Expert invest וכי הוא מודע לסיכונים הרבים הכרוכים בפעולותיו עד כדי הפסד כל כספיו וכי Expert invest ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה מפעולות מסחר כאמור.

נכתב ע"י

אקספרט אינווסט הינה חברת אלגו טריידינג לניהול תיקי מט"ח ובית תוכנה למסחר אוטומטי. בין שירותינו תוכלו למצא:ניהול תיקים מבוססי סיסטם אוטומטי, בניית מתנדים ורובוטים אוטומטים למסחר על מגוון פלטפורמות, שירותי FMR, שידרוגים, המרות קוד, בדיקות ואופטימיזציות ליועצים אוטומטים ושירותי VPS.


מובהר בזאת כי כל המידע המופיע באתר אינו מהווה יעוץ כלשהו בנושא השקעה ו/או קניה/מכירה של נייר ערך, המקבל החלטה כלשהי על סמך מידע המופיע באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד ואקספרט אינווסט לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, אשר עלול להיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו כתוצאה מהשקעתו. המשקיע ו/או המשתמש מאשר בזאת כי הוא קרא היטב והבין את כל האזהרות המופיעות לעיל ובכל מקום באתר לרבות בהסכמים ובמסמכים עליהם הוא חתם או אמור לחתום כתנאי לביצוע מסחר באמצעות אקספרט אינווסט או באמצעות כלים של אקספרט אינווסט וכי הוא מודע לסיכונים הרבים הכרוכים בפעולותיו עד כדי הפסד כל כספיו וכי אקספרט אינווסט ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה מפעולות מסחר כאמור.

כל הזכויות שמורות © 2018 בריץ אר אנד די בע"מ