Some text

אקספרט אינווסט הינה חברת אלגו טריידינג המפתחת רובוטים למסחר אוטומטי למניות, אופציות, מט"ח, סחורות וחוזים עתידיים במגוון פלטפורמות למסחר בארץ ובחו"ל.

איך להפוך מכבש לטורף בשוק ההון – הפסיכולוגיה בשוק ההון-מסחר אוטומטי

הדרך להפוך את שוק ההון מתחביב של שחקן למקצוע של סוחר אמיתי -הפסיכולוגיה בשוק ההן

סיפרתי כבר לכל החברים שאני סוחר בשוק ההון, כולם התעניינו ופירגנו ולכולם הייתה את אותה דעה מעצבנת: “תיזהר, זה כמו הימורים”. והתשובה שלי? “אתם לא מבינים איזה

קל זה, מרוויחים שם מלא כסף ביום כמעט ללא מאמץ”.

הסוף כמובן ידוע מראש, מחקתי את כספי לאחר חודשיים וחזרתי לעבודתי הרגילה. האגו ירד והפחד מכישלון נוסף גרם לי ללמוד ולהעמיק בתחום ולהבין שכמו בכל דבר בחיים צריך שיטה ודרך עבודה קבועה.

כמו שאנו כבר יודעים, שוק ההון הוא משחק חשיבה מרובה משתתפים ללא חוקים או מגבלות. אפשר להציץ בספרים ולהיעזר בנוסחאות מתמטיות מורכבות ואפילו לבנות רובוט שישב על הכסא במקומי. ולכן, כל שחקן שרוצה להפוך לסוחר מקצוען חייב לקבוע לעצמו חוקים ומגבלות משל עצמו, שמתאימות אך ורק לאופי המסחר שלו ולאופי הריגשי שלו.

אז מה צריך כדי לקפץ לצד השני של הגדר ולהיות הזאב:

* לקבוע איזה סוחר אני? טווח ארוך, טווח קצר – daily trading / swing triding (במקרה של סוחר יומי יש לקבוע שעות מסחר מדויקות)
* לקבוע אסטרטגיות מסחר למשל: לסחור רק בתעלות או לסחור רק בפריצות ושבירות, לחכות לתבניות מסויימות או לאישור של מתנד שאיתו אנו נוהגים לעבוד.
* לקבוע יעדי רווח והפסד לטווחים שונים יומיים וחודשים.
* לכל עיסקה יש מחיר סטופ ומחיר לימיט קבוע מראש.
* לסחור רק על צמדי מטבעות – X, Y, Z  ולא להתפזר לשווקים שאתה לא מתמצא בהם. בכל שוק יש שחקנים שונים ולוקח זמן ללמוד אותם.
* לא להתנות לימיט בהפסד לדוגמה: טעות פסיכולוגית נפוצה אצל סוחרים רבים מתרחשת כאשר אנו מופסדים סכום מסויים ומחליטים לצאת מהעסקה רק כשנחזיר את ההפסד למרות שלפי המצב בשוק צריך לצאת עכשיו מהעסקה ולמרות שהתעלה הגיע ליעד ולמרות אלף אוחת סיבות ובלי לדים לב המגמה בכלל התהפכה ולמחיר הלימיט שהציבו אין כל תכלית והעסקה “המוצלחת” נסגרה בהפסד.
* לא לחפש חדשות או הודעות שתומכות בפוזיציה וגורמות לך להאמין שהטריד שלך בכיוון הנכון ובעוד רגע השוק הולך להתהפך לטובתך (דיסוננס קוגניטיבי).
* ניהול סיכונים נכון וקבוע מראש – לרכב על הרווחים ולחתוך הפסדים בעודם קטנים.
* מצב רוח טוב והרבה סבלנות לשוק.

היום לאחר שהבנתי את כללי המשחק, פיתחתי אסטרטגית מסחר אוטומטי באמצעות אינדיקטורים המאותים לי מתי לקנות ומתי למכור.
אני דואג להמשיך להקפיד על החוקים שקבעתי לעצמי וכיום אני משקיע מזמני כשעתיים ביום ומרוויח 300$ בממוצע ליום מסחר (כחצי אחוז משווי התיק). שוק ההון בשבילי הוא לא רק מקור להרוויח כסף אלא דרך חיים ופיתוח החשיבה.

לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר משתלמת לבניית רובוטים למסחר אוטומטי

Expert invest לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, אשר עלול להיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו כתוצאה מהשקעתו. המשקיע מאשר בזאת כי הוא קרא היטב והבין את כל האזהרות המופיעות לעיל ובכל מקום באתר לרבות בהסכמים ובמסמכים עליהם הוא חתם או אמור לחתום כתנאי לביצוע מסחר באמצעות Expert invest וכי הוא מודע לסיכונים הרבים הכרוכים בפעולותיו עד כדי הפסד כל כספיו וכי Expert invest ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה מפעולות מסחר כאמור.

נכתב ע"י

אקספרט אינווסט הינה חברת אלגו טריידינג לניהול תיקי מט"ח ובית תוכנה למסחר אוטומטי. בין שירותינו תוכלו למצא:ניהול תיקים מבוססי סיסטם אוטומטי, בניית מתנדים ורובוטים אוטומטים למסחר על מגוון פלטפורמות, שירותי FMR, שידרוגים, המרות קוד, בדיקות ואופטימיזציות ליועצים אוטומטים ושירותי VPS.


מובהר בזאת כי כל המידע המופיע באתר אינו מהווה יעוץ כלשהו בנושא השקעה ו/או קניה/מכירה של נייר ערך, המקבל החלטה כלשהי על סמך מידע המופיע באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד ואקספרט אינווסט לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, אשר עלול להיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו כתוצאה מהשקעתו. המשקיע ו/או המשתמש מאשר בזאת כי הוא קרא היטב והבין את כל האזהרות המופיעות לעיל ובכל מקום באתר לרבות בהסכמים ובמסמכים עליהם הוא חתם או אמור לחתום כתנאי לביצוע מסחר באמצעות אקספרט אינווסט או באמצעות כלים של אקספרט אינווסט וכי הוא מודע לסיכונים הרבים הכרוכים בפעולותיו עד כדי הפסד כל כספיו וכי אקספרט אינווסט ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה מפעולות מסחר כאמור.

כל הזכויות שמורות © 2018 בריץ אר אנד די בע"מ