Some text

אקספרט אינווסט הינה חברת אלגו טריידינג המפתחת רובוטים למסחר אוטומטי למניות, אופציות, מט"ח, סחורות וחוזים עתידיים במגוון פלטפורמות למסחר בארץ ובחו"ל.

פיתוח תוכנה / רובוט מסחר בשישה שלבים

 

+ שלב א' : איפיון התוכנה


כדי להתחיל בפיתוח התוכנה עליינו לאפיין את מהות התוכנה, אסטרטגית המסחר ולספק תשובות לכל שאלה שיכולה לעלות בנוגע לביצוע פעולות המסחר. זהו השלב הראשון בשרשרת פיתוח התוכנה כדי שנוכל להעריך את היקף שעות העבודה ולתת הערכת מחיר ראשונה.

טופס איפיון כללי אסטרטגיה אונליין וקבלת הצעת מחיר

פרטים אישיים:

שם ושם משפחה: (שדה חובה)

טלפון: (שדה חובה)

אימייל: (שדה חובה)

פרטי האסטרטגיה:

שם האסטרטגיה: (שדה חובה)

סוג הנכס: (ניתן לסמן מספר אפשרויות) (שדה חובה)
 מניות בארץ מניות בחו"ל אופציות בארץ אופציות בחו"ל
 מט"ח מטה טריידר 4 מט"ח מטה טריידר 5 מט"ח אחר
 תעודות סל בארץ תעודות סל בחו"ל אג"ח

על איזה תקופת זמן האסטרטגיה עובדת: (Time Frame) (ניתן לסמן מספר תקופות):
 דקה 5 דק' 15 דק' 30 דק' שעה 4 שעות יום שבוע חודש אחר

באילו אינדיקטורים משתמשת האסטרטגיה?: (במידה ואין שימוש באינדיקטורים השאר ריק)

האם בדקת את האסטרטגיה באופן ידני?
 כן לא

תיאור כללי של האסטרטגיה:

ימים בהם האסטרטגיה תעבוד:
 כל הימים ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי

ציין במידה ויש שעות ספציפיות לעבודה:

זמני כניסה ויציאה:
 במהלך נר בסוף נר

תנאי כניסה לפוזיציית SHORT/LONG

תנאי יציאה מפוזיציית SHORT/LONG

מינוף וניהול סיכונים:

כמות עסקאות אפשרית:
 אפשר רק עסקה אחת בכל פעם
 אפשר עסקאות מרובות
 אפשר עסקאות מרובות בכיוון הטרייד הראשון בלבד

גודל עסקה:
 גודל עסקה קבוע בכל פעם
 לפי % מגודל החשבון (למשל: 1% מחשבון של 10000$ = 0.1לוט)
 גם וגם

דוגמאות:

באפשרותך לצרף צילומי מסך של טריידים מוצלחים, טריידים כושלים וכל מידע שעשוי לעזור לנו לפתח את רובוט המסחר בדיוק לפי רצונך (קבצים אפשריים: jpg , png , doc , docx , pdf , ex4 , mq4 , txt )


+ שלב ב' : הצעת מחיר

לאחר קריאה של טופס האיפיון אנו מעריכים את היקף העבודה לפי שעות פיתוח  וברוב המקרים מגישים הצעת מחיר FIX  כדי שללקוח לא יהיו הפתעות שלא ציפה להם. לאחר מכן אנו מתקדמים לשלבים המקצועיים ומנתחים שלב אחר שלב את התוכנה או האסטרטגיה האוטומטית.

אם אין לכם איפיון מוכן וברצונכם לקבל הצעת מחיר, מלאו את הטופס הבא ונציג ייצור עמכם קשר על מנת לקבל תמונה כללית של הפרוייקט שברצונכם לפתח.

מלוי טופס יצירת קשר:

שם ושם משפחה: (שדה חובה)

טלפון: (שדה חובה)

אימייל: (שדה חובה)

הנכס עלייו אני סוחר: (מט"ח, מניות בארץ, מניות בחול, נגזרים וכו')

תיאור כללי של האסטרטגיה:

+ שלב ג' : עיצוב התוכנה

שלב עיצוב התוכנה הוא השלב החשוב ביותר בעבורך – המשתמש.

כאשר אנו ניגשים לפיתוח הקוד חשוב לנו לדעת איך יראה המוצר הסופי.

 UI) User Interface) = עיצוב ממשק משתמש: שלב ה UI  הוא שלב חובה, בשלב זה אנו נעצב את ממשק התוכנה, מיקום הכפתורים, מיקום התפריט, איך יראו הטבלאות ולאן מובילה אותנו כל לחיצה ולחיצה.

UI  בויקיפדיה

wireframeexp

 UX) User Experience)= עיצוב חווית משתמש: להבדיל מהשלב הקודם, שלב ה UX  הוא שלב לא חובה, אך בשנים האחרונות הוא צובר תאוצה והופך חשוב יותר ויותר כדי לתת למשתמש הרגשה יותר נעימה ורצון להשאר. שלב זה הוא בעצם התשובה לשאלה איך מרגיש המשתמש בעת שימוש.

לדוגמה בתחום הפיננסי: האם נוח לי לסחור באמצעות התוכנה הזאת, נדע איך יראה עדכון מחיר במניה מסויימת ואם העדכון מחיר חיובי או שלילי או האם נח לי להעביר פקודת מסחר ידנית באמצעות ממשק זה ואיך יקפוץ האישור שהפקודה נקלטה.

UX  בויקיפדיה

 

+ שלב ד' : פיתוח התוכנה

 לב תהליך הפיתוח, כתיבת הקוד שמבצע את האסטרטגיה שהגדרנו . בתהליך זה אנו שמים דגש על כתיבה נכונה של האלגוריתם ועל הפעולות שצריכות להתבצע בזמן המסחר.

אנו דואגים לכתיבה נכונה של התוכנה ולסדר היררכי בין הפונקציות השונות באופן שבו יתאפשרו שינויים ושדרוגים עתידיים.

כל מתכנת הוא גם סוחר בעצמו – מפתחי התוכנה שלנו מבינים וחיים מסחר בעצמם, יודעים לשים דגש במקומות הנכונים בנוגע לפעולות בשוק ההון.

code1

אקספרט אינווסט מתחייבת להעמיד למפתחיה וללקוחותיה את מיטב הכלים הפיננסים המקצועיים והטכנולוגיים על מנת שיהיו מעודכנים בכל עת ובכל זמן. כבית תוכנה אנו נערכים בהתאם לשינויים במערכות המסחר ובמערכות ההפעלה השונות ודואגים לפתרונות תוכנה ברמה מעולה.

כתיבה קוד בשוק ההון היא מלאכה מורכבת שדורשת הבנה ברמה הטכנית של איך מתבצעות פעולות מסחר, איזה גורמים יכולים לגרום לצוואר בקבוק בעת השימוש בתוכנה ואילו גורמים יכולים לגרור תקלות עתידיות.

כממציא הרעיון עלייך לספק תשובות לכל התרחישים שיכולים לעלות בעת יישום האסטרטגיה שלך בפועל, כמו למשל:

מה קורה אם נתפסה רק חצי כמות במחיר שביקשנו, מהו הטווח המקסימלי שעליינו לפעול כאשר הטריגר הופעל, באיזה דרך עליי להציב את פקודת הסטופ, ראה כתבה: מיליון ואחד סוגים של Stop loss  ועוד.
בסיום הקוד, אנו מבצעים בדיקות של תיקנות התוכנה ונכונות הקוד – QA. במידה ויש באגים, מתקנים ומבצעים QA נוסף לפני מסירת הגרסה הנסיונית הראשונה ֹ.

החשיבות בביצוע בדיקות איכות (QA) מקצועיות ומקיפות לאחר סיום הפיתוח  על כסף חי

להבדיל מתחומים אחרים, בשוק ההון אנו הולכים להפקיד את כספיינו ביידי מכונה אוטומטית שתפקידה לעקוב אחר האלגוריתם ולבצע פעולות אוטומטיות בשוק האמיתי. בשוק יש מגוון רחב של שחקנים וקוד התוכנה צריך להיות מוכן לכל תרחיש אפשרי. בנוסף לנכונות האלגוריתם עצמו אנו בודקים גם את מהירות התוכנה, יציבות התוכנה  ומבינים את דירושות המערכת המינימליות.

שלב ה-QA הוא קריטי לכל קוד שנכתב ואין להמעיט בערכו. כדי להמחיש את חשיבותו מצורפים מספר מקרים ידועים שקרו בעולם הטכנולוגיה כשיש טעות באלגוריתם.

העלמות חללית

משבר הטלפונים

תקלה בטיל הפטריוט

חברת הביטוח שקרסה עקב שגיאות תוכנה

 


+ שלב ה' : גרסת נסיון

לאחר בדיקות QA מעמיקות ותיקוני באגים אנו עוברים לשלב הגרסה הנסיונית – גרסת Beta.

הלקוח יכול להתרשם מהתהליכים הפנימיים ונכונות האלגוריתם בזמן אמת, לבדוק את ממשק המשתמש החדש ואם הוא מספיק נוח בעבורו.
לאחר התנסות של פרק זמן מסוים עם התוכנה אנו מבצעים תיקונים ושינויים אחרונים במידה ויהיו.
במידה ומדובר בתוכנה המיועדת להפצה, נהוג לשלוח את גרסת ה Beta  לקבוצת מיקוד שתפקידה לבחון את התנהגות התוכנה , ללמוד את ממשק המשתמש ולשפר התנהגויות לא רצויות.

+ שלב ו' : סיום פיתוח

כל שלבי הפיתוח הסתיימו והמערכת כבר בדרך אלייך

יכול מאוד להיות שהרעיון שלך והפיתוח שלנו כבר בדרך להצלחה, אנו נשמח לעמוד לרשותכם לכל אורך הדרך ולספק תמיכה טכנית ופתרונות תוכנה נוספים.

במידה והרעיון התפתח לכיוונים אחרים וידרוש שיפורים נוספים נשמח לבצע את העדכון הנדרש.

dol
לרוב כאשר מדובר בתוכנה עצמאית שלא תלויה בתוכנת מסחר כמו MT4 או NinjaTrade כאשר העדכון יהיה מוכן הוא יופיע לכם בתוכנה ותוכלו לבצע את השדרוג ללא הורדה והתקנה מחדש של התוכנה הראשונה..

בהצלחה!

 

 

backar בחזרה לעמוד – שירותי פיתוחhomepage בחזרה לעמוד הבית – אקספרט אינווסט

 

 

 מובהר בזאת כי כל המידע המופיע באתר אינו מהווה יעוץ כלשהו בנושא השקעה ו/או קניה/מכירה של נייר ערך, המקבל החלטה כלשהי על סמך מידע המופיע באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד ואקספרט אינווסט לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, אשר עלול להיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו כתוצאה מהשקעתו. המשקיע ו/או המשתמש מאשר בזאת כי הוא קרא היטב והבין את כל האזהרות המופיעות לעיל ובכל מקום באתר לרבות בהסכמים ובמסמכים עליהם הוא חתם או אמור לחתום כתנאי לביצוע מסחר באמצעות אקספרט אינווסט או באמצעות כלים של אקספרט אינווסט וכי הוא מודע לסיכונים הרבים הכרוכים בפעולותיו עד כדי הפסד כל כספיו וכי אקספרט אינווסט ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה מפעולות מסחר כאמור.

כל הזכויות שמורות © 2018 בריץ אר אנד די בע"מ