Some text

אקספרט אינווסט הינה חברת אלגו טריידינג המפתחת רובוטים למסחר אוטומטי למניות, אופציות, מט"ח, סחורות וחוזים עתידיים במגוון פלטפורמות למסחר בארץ ובחו"ל.

סקירת תוכנת מסחר – מטה טריידר-מסחר אוטומטי

מהי מערכת המסחר מטה טריידר ומה יתרונותיה?

בעבר עסקאות והוראות עברו לבורסה רק באמצעות פקידי בנק.Mt4
בעקבות המהפכה הטכנולוגית שהפגישה בין מידע, תקשורת פותחו תוכנות אשר באמצעותם ניתן להעביר הוראות ולבצע עסקאות הישר מהמחשב הביתי. מטה טריידר הינה אחת מפלטפורמות הנפוצות ביותר למסחר במטבע חוץ, חוזים עתידיים, מתכות יקרות, סחורות ועוד.

מסחר אוטומטי במטה טריידר

אחד היתרונות הבולטים הוא המסחר אוטומטי – ניתן לסחור באופן אוטומטי בקלות רבה יחסית ביחס לתוכנות המסחר האחרות.
באמצעות רובוטים הניתן לפתח בעזרת עורך הרובוטים הנגיש לכל משתמש שמתקין את מערכת המסחר. ניתן לפתח רובוט מסחר על פי פרמטרים ומערכת חוקים קבועה מראש. התוכה קלה ונוחה לשימוש ומאפשרת ביצוע בדיקות על העבר ועל כסף מדומה לפני הכנסת האסטרטגיה לשוק האמיתי.
מסחר אוטומטי נחל הצלחות רבות ובשל כך תחום האלגו טריידינג מתפתח המון בשנים האחרונות והמון בתי השקעות ובנקים מקצים משאבים רבים לפיתוח הנושא.

במטה טריידר ניתן לפתח אסטרטגיית מסחר אוטומטית בפרק זמן קצר ובעלויות נמוכות יחסית לאסטרטגיות המפותחות על גבי פלטפורמות אחרות ולכן מטה טריידר נבחרה על ידי חברות מסחר במט”ח משום שהיא מאפשרת פיתוח רובוטים למטה טריידר בדרך הנוחה והקלה ביותר .
הרובוט האוטומטי מפנה זמן יקר  לסוחר ונחסכות שעות עבודה יקרות מול מחשב.

גרפים במטה טריידר

מטה טריידר מספקת גרפים אשר מתעדכנים בזמן אמת ומראים את השינויים בחירי המטבעות.
בנוסף ישנה אפשרות לראות את ההיסטוריה של המסחר המשמש לבדיקה ובניה של אסטרטגיות. ישנן אפשרוית מגוונות ומרובות באמצעות תוכנת המטה טריידר להתבסס על גישת הניתוח הטכני לחיזוי התנועות העתידיות בשערי מטבע בניגוד לגישה המאקרו כלכלית. במטה טריידר ישנה אפשרות לצרף ללא קושי אינדיקטורים אשר עוזרים לסוחר בזמן אמת ובצורה ברורה .

אינדקטורים במטה טריידר

מטה טריידר יוצרה ופותחה במטרה לעזור לסוחרים להבין את השוק באופן הפשוט והקל ביותר לכן מטה טריידר מעניקה למפתחים את האפשרות לפתח כלים ייחודיים שמתאימים אך ורק לסוחרים ספציפים ועוזרים להם בקבלת ההחלטות הנכונות. (אינדיקטורים)

חברות רבות ממליצות על שמירה של פשטות הניתוח, משום שגם יותר מדי מתנדים  במסך גורמים לבלבול וחוסר החלטיות המוביל להפסדים.

שפות במטה טריידר

מטה טריידר תומכת בשפה העברית ומגוון רחב של שפות , דבר ההופך אותה לתוכנה נגישה וקלה לקהל סוחרים בישראל.

שימוש במטה טריידר

המטה טריידר מתממשקת בקלות עם מערכות הציטוטים ונוחה לשימוש גם למשתמש וגם לברוקר. שימוש  נוח ופשוט הגלל מבנה הפלטפורמה והנגישות למרכיבים השונים . כמו כן,ניתן להוריד את התוכנה חינם ולעבוד איתה בחשבון דמה.

חשבון דמו במטה טריידר

לכל סוחר מתחיל בשוק המט”ח אנו ממליצים להתחיל להתנסות בגרסת הדמו של המטה טריידר,  על מנת ללמוד את התנהגויות השוק ורק לאחר צבירת רווחים עקבית אנו ממליצים להתחיל לסחור בחשבון אמית ואף לפתח אפילו מערכת אוטומטית משלכם, עם מערכת חוקים ואופי המסחר שלכם.

הודעות חשובות במטה טריידר

מטה טריידר מציגה חדשות בעלי השפעה על שוק המטח העולמי ועוזרת לסוחרים בשוק המט”ח להיות מעודכנים 24 שעות, 7 ימים בשבוע.

מטה טריידר מזמן הפכה לתוכנה הפופולארית ביותר בישראל אצל סוחרי המט”ח.

Expert invest לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, אשר עלול להיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו כתוצאה מהשקעתו. המשקיע מאשר בזאת כי הוא קרא היטב והבין את כל האזהרות המופיעות לעיל ובכל מקום באתר לרבות בהסכמים ובמסמכים עליהם הוא חתם או אמור לחתום כתנאי לביצוע מסחר באמצעות Expert invest וכי הוא מודע לסיכונים הרבים הכרוכים בפעולותיו עד כדי הפסד כל כספיו וכי Expert invest ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה מפעולות מסחר כאמור.

נכתב ע"י

אקספרט אינווסט הינה חברת אלגו טריידינג לניהול תיקי מט"ח ובית תוכנה למסחר אוטומטי. בין שירותינו תוכלו למצא:ניהול תיקים מבוססי סיסטם אוטומטי, בניית מתנדים ורובוטים אוטומטים למסחר על מגוון פלטפורמות, שירותי FMR, שידרוגים, המרות קוד, בדיקות ואופטימיזציות ליועצים אוטומטים ושירותי VPS.


מובהר בזאת כי כל המידע המופיע באתר אינו מהווה יעוץ כלשהו בנושא השקעה ו/או קניה/מכירה של נייר ערך, המקבל החלטה כלשהי על סמך מידע המופיע באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד ואקספרט אינווסט לא תהיה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, אשר עלול להיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו כתוצאה מהשקעתו. המשקיע ו/או המשתמש מאשר בזאת כי הוא קרא היטב והבין את כל האזהרות המופיעות לעיל ובכל מקום באתר לרבות בהסכמים ובמסמכים עליהם הוא חתם או אמור לחתום כתנאי לביצוע מסחר באמצעות אקספרט אינווסט או באמצעות כלים של אקספרט אינווסט וכי הוא מודע לסיכונים הרבים הכרוכים בפעולותיו עד כדי הפסד כל כספיו וכי אקספרט אינווסט ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה מפעולות מסחר כאמור.

כל הזכויות שמורות © 2018 בריץ אר אנד די בע"מ